Uitslagen                
                
2020, Lucky met Carnaval                
Zaterdag avond    22-feb    Boxmeer    7e    
Zondag middag    23-feb    Gennep    **    
Maandag middag    24-feb    Beugen    3e    
                
                
2019, Wij zien de kunning te riek                
Zaterdag avond    2-mrt    Boxmeer    7e    (superpoule)
Zondag middag    3-mrt    Gennep    4e    
Maandag middag    4-mrt    Beugen    2e    
                
                
2018, Magie dur in?                
Zaterdag avond    10-feb    Boxmeer    5e    
Zondag middag    11-feb    Gennep    2e    
Maandag middag    12-feb    Beugen    3e    
                
                
2017, 22 Jaar vliegt voorbij                
Zaterdag avond    25-feb    Boxmeer    5e    
Zondag middag    26-feb    Gennep    5e    
Maandag middag    27-feb    Beugen    4e    
                
                
2016, Tied vur un dolle tied                
Zaterdag avond    6-feb    Boxmeer    5e    
Zondag middag    7-feb    Gennep    3e    
Maandag middag    8-feb    Beugen    1e    
                
                
2015, Wij zijn er weer bij                
Zaterdag avond    14-feb    Boxmeer    2e    
Zondag middag    15-feb    Gennep    5e    
Maandag middag    16-feb    Beugen    2e    
                
                
2014, Carnaval Express                
Zaterdag avond    1-mrt    Boxmeer    4e    (superpoule)
Zondag middag    2-mrt    Gennep    4e    
Maandag middag    3-mrt    Beugen    1e    
                
                
2013, 21/12/12 w'ah 'n indianenverhaal                
Zaterdag avond    9-feb    Boxmeer    6e    (superpoule)
Zondag middag    10-feb    Gennep    5e    
Maandag middag    11-feb    Beugen    2e    
                
                
2012, Mit un slakkengang                
Zaterdag avond    18-feb    Boxmeer    1e    
Zondag middag    19-feb    Gennep    **    
Maandag middag    20-feb    Beugen    2e    
                
                
2011, Oh Oh Mexico                
Zaterdag avond    5-mrt    Boxmeer    3e    (superpoule)
Zondag middag    6-mrt    Gennep    4e    
Maandag middag    7-mrt    Beugen    2e    
                
                
2010, Wa'n Circus                
Zaterdag avond    13-feb    Boxmeer    4e    (superpoule)
Zondag middag    14-feb    Gennep    1e    (Met beker)
Maandag middag    15-feb    Beugen    1e    
                
                
2009, De Arabieren                
Zaterdag avond    21-feb    Boxmeer    **    
Zondag middag    22-feb    Gennep    **    
Maandag middag    23-feb    Beugen    **    
                
                
2008, Made in China                
Zaterdag avond    2-feb    Boxmeer    1e    
Zondag middag    3-feb    Gennep    1e    (Met beker)
Maandag middag    4-feb    Beugen    1e    
Dinsdag middag    5-feb    St' Agatha    3e    
Zaterdag avond    1-mrt    Groesbeek    **    
                
                
2007, Wa'n heksenketel                
Zaterdag avond    17-feb    Boxmeer    2e    
Zondag middag    18-feb    Gennep    **    
Maandag middag    19-feb    Beugen    3e    
Dinsdag middag    20-feb    St' Agatha    3e    
Zaterdag avond    18-mrt    Groesbeek    11e    
                
                
2006, Een nieuwe starterswoning                 
Zaterdag avond    25-feb    Boxmeer    4e    
Zondag middag    26-feb    Gennep    4e    
Maandag middag    27-feb    Beugen    2e    
Dinsdag middag    28-feb    St' Agatha    2e    
Zaterdag avond    25-mrt    Groesbeek    11e    
                
                
2005, De wegpiraten                
Zaterdag avond    5-feb    Boxmeer    4e    (Wisselbeker)
Zondag middag    6-feb    Gennep    4e    
Maandag middag    7-feb    Beugen    2e    
Dinsdag middag    8-feb    St' Agatha    2e    
Zaterdag avond    5-mrt    Groesbeek    11e    
                
                
2004, De wraak van de draak                
Zaterdag avond    21-feb    Boxmeer    3e    
Maandag middag    23-feb    Beugen    3e    
Dinsdag middag    24-feb    St' Agatha    3e    
                
                
2003, Onderwater wereld                 
Zaterdag avond    1-mrt    Boxmeer    6e    
Maandag middag    3-mrt    Beugen    7e    
Dinsdag middag    4-mrt    St' Agatha    6e    
                
                
2002, Disco AC                
Zaterdag avond    8-feb    Boxmeer    **    
Maandag middag    10-feb    Beugen    7e    
Dinsdag middag    11-feb    St' Agatha    7e