Uitslagen

 

2018, Magie dur in?        
Zaterdag avond   10-feb  Boxmeer  5e  
Zondag middag  11-feb  Gennep  2e  
Maandag middag  12-feb  Beugen  3e  
         
         
2017, 22 Jaar vliegt voorbij        
Zaterdag avond  25-feb Boxmeer 5e  
Zondag middag 26-feb Gennep 5e  
Maandag middag 27-feb Beugen 4e  
         
         
2016, Tied vur un dolle tied        
Zaterdag avond  6-feb Boxmeer 5e  
Zondag middag 7-feb Gennep 3e
Maandag middag 9-feb Beugen 1e
         
         
2015, Wij zijn er weer bij        
Zaterdag avond  14-feb Boxmeer 2e  
Zondag middag 15-feb Gennep 5e  
Maandag middag 16-feb Beugen 2e  
         
         
2014, Carnaval Express        
Zaterdag avond  1-mrt Boxmeer 4e  (Superpoule)
Zondag middag 2-mrt Gennep 4e  
Maandag middag 3-mrt Beugen 1e  
         
         
2013, 21/12/12 w'ah 'n indianenverhaal        
Zaterdag avond  9-feb Boxmeer 6e  (Superpoule)
Zondag middag 10-feb Gennep 5e  
Maandag middag 11-feb Beugen 2e  
         
         
2012, Mit un slakkengang        
Zaterdag avond  18-feb Boxmeer 1e  
Zondag middag 19-feb Gennep --  
Maandag middag 20-feb Beugen 2e  
         
         
2011, Oh Oh Mexico        
Zaterdag avond  5-mrt Boxmeer 3e  (Superpoule)
Zondag middag 6-mrt Gennep 4e  
Maandag middag 7-mrt Beugen 2e  
         
         
2010, Wa'n Circus        
Zaterdag avond  13-feb Boxmeer 4e  (Superpoule)
Zondag middag 14-feb Gennep 1e  (Met beker)
Maandag middag 15-feb Beugen 1e  
         
         
2009, De Arabieren        
Zaterdag avond  21-feb Boxmeer --  
Zondag middag 22-feb Gennep --  
Maandag middag 23-feb Beugen --  
         
         
2008, Made in China        
Zaterdag avond  2-feb Boxmeer 1e  
Zondag middag 3-feb Gennep 1e  (Met beker)
Maandag middag 4-feb Beugen 1e  
Dinsdag middag  5-feb St' Agatha 3e  
Zaterdag avond  1-mrt Groesbeek --  
         
         
2007, Wa'n heksenketel        
Zaterdag avond  17-feb Boxmeer 2e  
Zondag middag 18-feb Gennep --  
Maandag middag 19-feb Beugen 3e  
Dinsdag middag  20-feb St' Agatha 3e  
Zaterdag avond  18-mrt Groesbeek 11e  
         
         
2006, Een nieuwe starterswoning        
Zaterdag avond  25-feb Boxmeer 4e  
Zondag middag 26-feb Gennep 4e  
Maandag middag 27-feb Beugen 2e  
Dinsdag middag  28-feb St' Agatha 2e  
Zaterdag avond  25-mrt Groesbeek 11e  
         
         
2005, De wegpiraten        
Zaterdag avond  5-feb Boxmeer 4e  (Wisselbeker)
Zondag middag 6-feb Gennep 4e  
Maandag middag 7-feb Beugen 2e  
Dinsdag middag  8-feb St' Agatha 2e  
Zaterdag avond  5-mrt Groesbeek 11e  
         
         
2004, De wraak van de draak        
Zaterdag avond  21-feb Boxmeer 3e  
Maandag middag  23-feb Beugen 3e  
Dinsdag middag   24-feb St' Agatha 3e  
         
         
2003, Onderwater wereld        
Zaterdag avond  1-mrt Boxmeer 6e  
Maandag middag  3-mrt Beugen 7e  
Dinsdag middag   4-mrt St' Agatha 6e  
         
         
2002, Disco AC        
Zaterdag avond  8-feb Boxmeer --  
Maandag middag  10-feb Beugen 7e  
Dinsdag middag   11-feb St' Agatha 7e